Automat online do https://book-of-ra-classic.com/darmowe-gry-hazardowe/ gry w Rzymie i Egipcie

Jest popularnym wyborem wśród starych i nowych graczy ze względu na połączenie dwóch słynnych motywów, tytułowych Rzymian i Egipcjan. Procenty wypłat w naszych https://book-of-ra-classic.com/darmowe-gry-hazardowe/ automatach są wyższe niż w rzeczywistych kasynach i nie należy oczekiwać podobnych wyników. Automaty do gry w Rzymie i Egipcie mogą być również odtwarzane automatycznie – wystarczy kliknąć na specjalnie stworzony do tego przycisk i uruchomić automatyczne spiny. Ponadto, pracując z opcjami, można dokonać zaawansowanych ustawień automatycznych rotacji, takich jak Czas trwania, Równowaga i Pojedynczy wynik. Napiwki dotyczące miejsc w określonych warunkach i tryb autoodtwarzania zostaną zatrzymane nie tylko po określonej liczbie obrotów, ale także po zdobyciu pożądanej nagrody i do tej pory. Aby wygrać maksymalną nagrodę główną w wysokości 80 000 $ na automacie Rome & Egypt, musisz umieścić 5 symboli na automacie Wild Rome & Egypt na bębnach.

W związku z tym ta liczba powinna być traktowana jako wskazówka tylko podczas gry u dowolnego operatora, który nie publikuje swoich liczb RTP.

Z maksymalnie 50 darmowymi spinami do wygrania, jest to funkcja warta wygranej: https://book-of-ra-classic.com/darmowe-gry-hazardowe/

Dodaj do swojej listy 40 płatnych linii z licznymi sposobami tworzenia na niej kombinacji, a zobaczysz całą kreatywność WMS w tworzeniu automatów.

Automat online do https://book-of-ra-classic.com/darmowe-gry-hazardowe/ gry w Rzymie i Egipcie

Minimalny zakład w grze to 0,01 monety na jedną wygrywającą kombinację. Jednocześnie maksymalna wygrana kombinacja to 5 monet na jedną linię. Po ustaleniu stawki musisz rozkręcić bębny. Niebieski przycisk wirowania zacznie przesuwać bębny, a przycisk autoodtwarzania umożliwi ponowne kręcenie bębnów bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek danych. Kliknij „c”, aby otworzyć klasyczny panel z ekranem Linie, Zakład/Linia i Całkowity zakład.

Jeśli bonus zostanie uruchomiony przez 4 symbole rozproszone, otrzymasz 20 darmowych zakręceń, a 5 symboli rozproszonych zapewni Ci 50 darmowych zakręceń.

Automat Rome & Egypt to symbol Wild, który może zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu Bonus Bubble. Jeśli zdobędziesz 4 symbole Rzym i Egipt na automatach, twój początkowy zakład zostanie zwiększony 500 razy, jeśli 3 symbole – 100 razy, oczywiście 2 symbole – to 20 razy. Jedną rzeczą, którą zauważysz na początku, jest to, że na każdym bębnie wyświetlane są cztery symbole, co nadaje automatowi nieco inny charakter. Graficznie gra jest dobra, wszystkie symbole odzwierciedlają jakiś aspekt Rzymu lub Grecji.

Automat online do https://book-of-ra-classic.com/darmowe-gry-hazardowe/ gry w Rzymie i Egipcie

Powinieneś z przyjemnością zauważyć, że wszystkie wygrane z darmowych spinów są podwajane. Dodatkowo tę funkcję można ponownie uruchomić, gdy trafisz na dodatkowe symbole rozproszone.

Ten bonus wzrasta do 50 dodatkowych rund, które są nagrodą za 5 symboli wild, 10 darmowych spinów za 3 symbole wild i 20 za 4. Naciśnij „qb”, aby rozwinąć panel szybkiego dostępu ze specjalnym suwakiem – przesuń go z minimalnego limitu aż do najwyższego, określającego ogólny zakład na jedną rundę. Wygraj zarówno symbolami Cezara, jak i Kleopatry, a kombinacja też się opłaca. WMS wykorzystuje ten interesujący motyw, prezentując wyjątkowy automat, który opowiada historię tych dwóch bohaterów, których miłość przerosła ogromne szanse i niebezpieczeństwa. Dołącz do dwójki bohaterów i zyskaj szansę na zdobycie ogromnych skarbów w tym pełnym przygód romansie. Automat do gry Rome & Egypt jest dostępny na gadżetach mobilnych, bez względu na to, jaką pozycję zajmują gracze i jak chcą grać za darmo lub za prawdziwą gotówkę.

Automat online do https://book-of-ra-classic.com/darmowe-gry-hazardowe/ gry w Rzymie i Egipcie

Innym sposobem zapobiegania uzyskiwaniu tej strony w przyszłości jest skorzystanie z przepustki prywatności. Może być konieczne pobranie wersji 2.0 z Chrome Web Store.

Tam możesz wybrać między 0,40 a 200 USD za spin. Dlatego 200 $ to maksymalna ogólna możliwość zakładu w tej grze. Jest to uruchamiane za pomocą przycisku, który jest widoczny w lewym dolnym rogu ekranu. Pozwala to na ustawienie bębnów w kręceniu się kilka razy z rzędu na tym samym poziomie zakładu. Mówiąc graficznie, istnieje kilka świetnych dodatków z WMS, które możesz zobaczyć. Tło oferuje połączenie egipskich ścian z rzymską mozaiką podłogową.